הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

 

הסדרי נגישות אתר חברת מיה תעשיות מזון

חברת מיה תעשיות מזון מ.ת.מ בע"מ נוקטת את מירב המאמצים ומשקיעה משאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותיה שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

 

מידע על נגישות אתר חברת מיה תעשיות מזון:www.maya-foods.com

מעודכן ליום ‏18/01/2024

אנחנו במיה תעשיות מזון תמיד שואפים לספק לקהל הרחב הגולש באתר תוכן נגיש ככל שניתן, ללא כל קשר לטכנולוגיה בה נבנה האתר. אנחנו פועלים לעדכן ולהטמיע את כללי הנגישות ככל שניתן, בהתאם לעקרונות תקן הנגישות. האתר מותאם לדרישות הנגישות לרמה 2 (AA) של התקן W.C.A.G 2. הנגישות באתר מותאמת לדפדפנים המובילים.

האתר מונגש באמצעות חברת UA USER ACCESSIBILITY ותומך בטכנולוגיות המסייעות המובילות בתחום.

תפריט הנגישות מציע מגוון של אפשרויות. כדי ללמוד עוד אל אופן השימוש לחצו על F1 במקלדת והוראות השימוש של התוסף תופענה.

בשל תנאים שאינם בשליטתנו, ייתכנו מקרים בהם לא נהיה מסוגלים לספק את המידע בצורה נגישה, לרבות משום שחלקים מסוימים באתרים טרם הונגשו. אנו נעקוב אחר מקרים אלו על מנת שנוכל לספק את הפתרון הטכנולוגי המתאים.

 

מסירת מידע בפורמט נגיש:

בהתאם לצורך אנו מעמידים עבור לקוחותינו אפשרות לקבלת מידע בפורמטים נגישים. מסירת המידע הינה ללא עלות ומיועדת עבור אנשים עם מוגבלות בהתאם לצרכיהם הספציפיים ככל האפשר. לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר עם רכז/ת הנגישות של החברה שפרטיה מופיעים בהמשך ההצהרה.

יש לציין כי אנו ממשיכים באופן תדיר במאמץ לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה, כולל אנשים עם מוגבלויות, לגלוש בו בצורה הנגישה ביותר. במידה שנתקלת בבעיה או תקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח להתעדכן בכך ואת/ה מוזמנים לפנות בנושא לרכז/ת הנגישות שפרטיו/ה בהמשך ההצהרה, ואנו נעשה כל מאמץ למצוא פתרון מתאים ולטפל בפנייה בהקדם האפשרי. כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר, אנחנו ממליצים מאוד לצרף פרטים מלאים ככל האפשר:

  1. תיאור הבעיה
  2. מהי הפעולה שניסיתם לבצע?
  3. באיזה דף גלשתם?
  4. סוג וגרסה של הדפדפן
  5. מערכת הפעלה
  6. סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם)

 

פרטי התקשרות:

כתובת: רח' איתם 7, מישור אדומים, ישראל

שם העסק: מיה תעשיות מזון מ.ת.מ בע"מ

שם החברה: מיה תעשיות מזון מ.ת.מ בע"מ

טלפון להתקשרות: 02-5357991

 

שירות לקוחות נגיש:

ניתן ליצור קשר עם מרכז שירות הלקוחות של חברת מיה תעשיות מזון מ.ת.מ. בע"מ בטלפון 073-2287918 בימים א'-ה' בין השעות 8:00-16:30.
אמצעים נוספים ליצירת קשר– קיימים מספר אמצעים נוספים ליצירת קשר:
דואר אלקטרוני:   contact@maya-foods.com
ווצאפ: 972-73-228-7912+
פניה באמצעות "שירות לקוחות" באתר: https://www.maya-foods.com/%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%a7%d7%95%d7%97%d7%95%d7%aa/
פניה באמצעות הדואר: מיה תעשיות מזון מ.ת.מ. בע"מ, רח' איתם 7, ת"ד 92, מישור אדומים. 9851393, נא לציין על המעטפה: לידי שירות לקוחות.

 

פרטי רכזת נגישות:

שם רכז/ת הנגישות: עליזה דהרי

טלפון: 073-2287932 שלוחה 132

מייל: aliza@maya-foods.com

 

אנשים עם מוגבלות בשמיעה יכולים לצור איתי קשר ב:

מייל: aliza@maya-foods.com