איכות ובריאות

סמלי איכות

חברת 'מיה' שמה בראש מעייניה את בריאות צרכניה. על כן החברה משקיעה רבות באיכות המוצרים. תהליכי האיכות ובקרתם מהווים חלק עיקרי בניהול החברה.

החברה בעלת תקני איכות בינלאומיים:

ISO 9001:2015 ,HACCP, FSSC22000 ורישיון GMP – תקן "יצור בתנאים נאותים" של משרד הבריאות.כמו כן, החברה, מאז היווסדה, מייצרת מוצרים תחת פיקוח הכשרות המחמיר של בד"צ העדה החרדית, המהווה מעבר לפן הכשרותי וההלכתי גם ביקורת נוספת בכל הקשור לאיכות חומרי הגלם במפעל. 

הסטנדרטים בהם עומדת החברה גבוהים ביותר, בשל היותה יצרנית מוצרי פארמה. יצור מוצרי פארמה דורש תנאי איכות ברמה גבוהה ובשל כך סטנדרטים אלו חלים על כל קווי הייצור והאריזה של החברה.
כאמור, נושא הבריאות מהווה חלק ניכר מזהות החברה והוא משתקף בתחומים רבים:

פיתוח: נושאי המחקר והפיתוח מתמקדים בפן הבריאותי. הרצון להביא לצרכן מוצרים טעימים אך גם בריאים הובילה להקמת צוות מו"פ אשר תפקידו לפתח מוצרים חדשים ולשפר מוצרים קיימים מבחינה בריאותית ואיכותית על-ידי שינויים בחומרי הגלם ובתהליכי הייצור. כמו כן, כניסה למחוזות נוספים של מזון פונקציונאלי ותוספי תזונה מאפשרת לחברה לתת לצרכן מוצרי מזון טובים ואיכותיים עם ערך מוסף של תזונה ובריאות.

 

חומרים טבעיים: חברת 'מיה' עוברת בהדרגה שינויים מרחקי לכת בתחום חומרי הגלם, בשאיפה לייצור עם חומרים טבעיים. החברה מייצרת את מוצריה עם צבעי מאכל טבעיים בלבד, עם תמציות טבעיות ועוד.
מזון ללא גלוטן: חברת 'מיה' מודעת לרגישות אנשים רבים בקרב האוכלוסייה למוצרים המכילים גלוטן. לכן החברה לקחה על עצמה את המשימה לספק כמה שיותר מוצרים שיתאימו גם לחולי הצליאק. במהלך תפעולי ולוגיסטי יוצא דופן החלה 'מיה' לארוז את רוב מוצריה שאינם מכילים גלוטן בקווי ייצור ובסביבת אריזה נקיים מגלוטן. החברה ממשיכה לעשות מאמצים, ולידע את הציבור על מוצריה השונים שאינם מכילים גלוטן, ואינה פוטרת את עצמה באמירות כעין: "עלול להכיל גלוטן".

 

בטיחות מזון לאלרגניים: חברת 'מיה' מודעת לרגישות אנשים רבים בקרב האוכלוסייה למוצרים המכילים אלרגנים שונים. לכן החברה לקחה על עצמה את המשימה לספק כמה שיותר מוצרים שיתאימו גם לצרכנים האלרגיים.
'מיה' משקיעה משאבים רבים באריזת מוצרים המכילים אלרגנים בנפרד, ובביצוע ניקיונות ותיקופם על מנת לייצר כמה שיותר מוצרים שאינם מכילים אלרגנים בקווי הייצור.

 

לצפייה במסמכי האיכות לחצו כאן:
מדינות האיכות
רשיון יצור נאות והיתר GMP
תעודת ISO
תעודת בטיחות FSSC