מה חדש?

 

תעודת זכייה בתחרות 'כוכב ישראל' 2012 לסדרת 'סלקטד' 

תאריך 26.12.12

טקס חלוקת התעודות של  'כוכב ישראל' התקיים בכנס השנתי של מכון האריזה והעיצוב הישראלי שחל ביום רביעי 19.12.12. נציגי חברות שונות שזכו בתחרות, עלו על הבמה זה אחר זה וקיבלו את תעודת ההוקרה בזכייה בתחרות האריזות השנתית. נציגי חברת 'מיה' עלו לקבל את תעודת הזכייה עבור סדרת הואקום החדשנית של הקטניות והאורז  'סלקטד'.  בין הזוכים היו גם חברות אריזה ותיקות: מרכז העתקות, קבוצת תדביק, מגוון אריזות גמישות, פלציב, פרנקל כד, כרמל מערכות מיכלים, קלכד, נילי פתרונות שיווקיים, א.א אריזות וגרפיקה בצלאל, בשיתוף עם חברות מוצרי צריכה יודעות: קוקה קולה, לוריאל, אוסם, הדקלאים, שטראוס עלית, חוגלה ועוד.
רוצים לדעת עוד על סדרת מוצרי סלקטד? הציצו בקטלוג כאן

 

 

סדרת 'סלקטד' זכתה בתחרות 'כוכב ישראל'

תאריך 10.10.2012

סדרת 'סלקטד' – הסדרה החדשנית של קטניות ואורז מבית חברת 'מיה' – זכתה בתחרות האריזה המצטיינת 'כוכב ישראל' לשנת 2012. הצטיינות האריזה באה לידי ביטוי, בין השאר, באטרקטביות שלה, בעיצוב הגרפי, באיכות, בחדשנות ובמקוריות. הזכייה בתחרות מאפשרת את ההשתפות בתחרות האריזות העולמית WORLDSTAR שתתקיים במהלך שנת 2013.

 

'מיה' משיקה אתר חדש

תאריך 01.09.2012

ברוכים הבאים לאתר החדש של חברת 'מיה'. באתר החדש תוכלו למצוא פרטים על מוצרי החברה, מתכונים מגוונים וטעימים עם דגש על נושאי תזונה ובריאות, מאמרים ייחודיים בנושא תזונה ובישול בריא, טיפים לבישול במטבח ועוד.
אתם מוזמנים לגלוש, ללמוד ולהנות.

הערה: מוצרי 'מיה' בעיצומו של תהליך הדרגתי בו עוברים האריזות שינוי מהותי כחלק מהמיתוג החדש. חלק מהמוצרים עדיין נארזים באריזות הקודמות עם הלוגו הישן, על כן, בקטלוג המוצרים תוכלו לראות את מבחר מוצרי 'מיה' חלקם באריזות החדשות וחלקם עדיין באריזות הישנות.