מוצרים ללא גלוטן ומוצרים הארוזים בסביבה חופשית מגלוטן

חברת 'מיה' מכירה מקרוב את מצוקת האנשים חולי הצליאק. מעבר להכרח למצוא תחליפים עבור מוצרים המכילים גלוטן (כגון: לחמים, עוגות וכדומה), קיים תסכול גדול לגבי מוצרים שבמהותם אינם מכילים גלוטן (כלומר, אין ברכיבים חומרי גלם שיש בהם גלוטן) אך עם זאת רשום על האריזה כי המוצר עלול להכיל גלוטן.

חולי הצליאק אינם יודעים כיצד להתייחס להצהרות אלה ועד כמה באמת הסיכוי לגבי הימצאות גלוטן קיים (שכן מותרת צריכה של עד 20 ppm  במוצר ללא חשש לפגיעה בריאותית). לכן רובם אינם יכולים לקחת את הסיכון, ולפיכך הם נמנעים ממוצרים אלה אל אף שמרביתם אינם מכילים גלוטן.

חברת 'מיה' לקחת על עצמה את המשימה להיות פורצת דרך בתחום זה. בהחלטה מנהלתית ואסטרטגית נקבעו נהלים חדשים, מהלכי הייצור והאריזה השתנו ונוספו בדיקות איכות. כך נוצרה האפשרות לייצר ולארוז מוצרים ללא חשש גלוטן.

החברה עושה מאמצים להכניס כמה שיותר מן המוצרים שלה לקווי הייצור והאריזה ללא חשש גלוטן. בתוכם תוכלו למצוא את כל הסוכריות והממתקים של מיה, את חטיפי הפופסים, חלק ממוצרי העזר לאפייה, קטניות, אורז ועוד.

חברת 'מיה' מאמינה שעליה לעשות כמיטב יכולתה על מנת להפוך את חיי לקוחותיה לפשוטים וטובים יותר. החברה מוכנה להשקיע מאמצים רבים ונכונה אף לשנות את הסדרים המקובלים עד למציאת הפתרונות שישביעו את רצון לקוחותיה.

לכתבה המלאה

 

שימו לב: יכול להיות הבדל באזהרות בסוגי אריזות שונים לאותו המוצר

לחצו כאן להורדת הרשימת המוצרים: מיה רשימת ללא גלוטן+ארוז בסביבה חופשית מגלוטן_מעודכן 2-2024

(מעודכן תאריך 2.2024)